Bus dla 9 osób na wynajem Szczecin

Data dodania: 29.07.2019


Na zewnątrz coraz cieplej dlatego wiele osób wyjeżdża nad morze lub w góry. Najczęściej na wakacyjny wypad jedziemy z rodziną, bądź z grupą znajomych. Kiedy chcemy pojechać w więcej niż 5 osób, zaczyna się problem z transportem, później z kierowcami. Można jechać na dwa samochody, ale to o wiele większy koszt niż wynajęcie busa dla 9 osób w Szczecinie.

Bus 9-cio osobowy to korzyść dla wszystkich

Bus jest w stanie pomieścić aż 9 osób. Każdy z nich ma wygodne miejsce i dużo przestrzeni w środku. Jeżeli chcecie wynająć busa dla 9 osób, polecamy auto Renault Trafic, które jest idealnie przystosowane do pokonywania dalekich tras. Samochód ma po 3 miejsca, z przodu, w środku i z tyłu, co daje razem 9 wygodnych miejsc. Takim samochodem można jechać całą paczką znajomych na festiwal czy pod namioty. Bez żadnego problemu zmieszczą się namioty, karimaty i inne kempingowe akcesoria.

Renault Trafic idealne auto dla dużej rodziny

Renault Trafic to także idealne auto dla rodzin. Pojemne i wygodne bez porównania do standardowych aut osobowych. W tych samochodach można poczuć się komfortowo i bezpiecznie. Z samochodu o tej budowie wszystko lepiej widać, ponieważ jego zawieszenie jest trochę wyżej niż standardowo.

Ubezpieczony i sprawny samochód

Wszystkie samochody, które posiadamy we flocie są sprawnie technicznie. Mechanicy, którzy współpracują z wypożyczalnią samochodów w Szczecinie to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w pracy. Wypożyczalnia samochodów Szczecin to wypożyczalnia, która ma najniższą stawkę za kaucję. Dlatego jest jedną z najchętniej wybieranych wypożyczalni w Szczecinie i całym województwie Zachodniopomorskim.

Wynajem krótko- czy długoterminowy

W praktycznie każdej wypożyczalni można wynająć auto na długi lub krótki okres czasu. Wynajem krótkoterminowy jest zatwierdzony przez umowę pomiędzy wypożyczalnią, a zainteresowanym. W umowie określa się wszystkie warunki wynajmu auta i datę jego zwrotu. Nasi klienci w każdej chwili mogą oddać samochód do wypożyczalni. Nawet w dni i godziny nie pracujące na specjalne życzenie klienta, pracownik może odebrać samochód. Zazwyczaj wynajem krótkoterminowy to od 21 do 30 dni. Natomiast wynajem długoterminowy rozpoczyna się od 21 dni. W zależności od tego, do jakich celów potrzebujemy auta, wypożyczalnia samochodów Szczecin dopasuje najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.